Razvijalec elektronske strojne opreme

01. 08. 2020 Idrija ali Ljubljana Kolektor Group

Kolektor Group za razvoj novih izdelkov na področju električnih pogonskih sistemov na programu Elektronika in pogoni išče sodelavca za zasedbo prostega delovnega mesta razvijalec elektronske strojne opreme (m/ž).

Delovne naloge:

  • načrtovanje digitalnih in analognih elektronskih vezij,
  • simulacija, testiranje in optimizacija vezij glede na specifikacije proizvoda,
  • izdelava tehnične dokumentacije,
  • sodelovanje z drugimi oddelki,
  • komunikacija s kupci.

Od kandidatov pričakujemo:

  • najmanj VI. stopnjo izobrazbe elektrotehnične smeri,
  • aktivno znanje angleščine/zaželeno znanje nemščine,
  • samoiniciativnost, inovativnost in natančnost,
  • sposobnost timskega dela.

Zaželeno je, da ima kandidat izkušnje na področju:

  • razvojnih in simulacijskih orodij za razvoj elektronskih vezij (Altium designer, Matlab/Simulink, LT spice),
  • razvoja izdelkov po V-modelih (ISO26262, ASPICE ...),
  • elektronskih proizvodnih tehnologij in zahtev IPC standardov,
  • PLM (ALM) orodij (Windchill,  Altium Vault, Doors, Polarion…),
  • načrtovanja varnostno in EMC skladnih izdelkov,
  • dokumentiranja strojne  opreme,
  • razvoja močnostne elektronike.

Nudimo:

  • dinamično in ustvarjalno delo v prijetnem družini prijaznem kolektivu,
  • strokovno izpopolnjevanje in napredovanje,
  • sodelovanje s strokovnjaki mednarodno priznanih kupcev,
  • možnost dolgoročne zaposlitve v mednarodno priznanem, stabilnem podjetju,
  • konkurenčno plačilo s stimulativnim nagrajevanjem,
  • financiranje pokojninskega načrta.

Zdaj je pravi čas, da izkoristite priložnost za nove izkušnje, zato sprejmite izziv in nam pisne ponudbe pošljite do 23. 8. 2020 na naslov: KOLEKTOR GROUP d.o.o., Služba za kadre, Vojkova ulica 10, 5280 Idrija, Slovenija, s pripisom »za razpis: Razvijalec elektronske strojne opreme« ali po elektronski pošti: kadri@kolektor.com.

Delite na socialnih omrežjih:

Naročite se na e-novice